У червні хворих на кір побільшало вдвічі

В Україні за червень на кір захворіли 473 особи, а загалом із початку року – майже тисяча. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

 

“За даними МОЗ України, у червні 2017 року на кір захворіли 473 людини, що майже подвоїло число захворілих з початку року до 962. Найбільше людей заразилися кором в Івано-Франківській та Одеській областях. Спалахи захворювання у червні також реєструвалися у Тернопільській та Чернівецькій областях”, – йдеться у повідомленні.

 

Загалом за останні півроку в Україні сталося 15 спалахів кору, що вразили половину областей та місто Київ. Більше 70% тих, хто захворів з початку року, – діти та підлітки (697).

 

В Івано-Франківській області у червні захворіли 253 людини, в Одеській області – 167, у Тернопільській – 48 та Чернівецькій – 5.

 

Загалом за шість місяців 2017 року на Івано-Франківщині зареєстровано 520 випадків кору, 344 випадки в Одеській області, 48 – у Тернопільській, 11 – у Дніпропетровській, 9 – у Вінницькій, 8 – у Чернівецькій та поодинокі випадки у Донецькій, Закарпатській, Кіровоградській, Львівській, Хмельницькій, Черкаській областях та в місті Києві.

 

Кір – інфекційна хвороба, що вражає як дітей, так і дорослих, які не мають імунітету проти цього захворювання. Вона проявляється високою температурою, нежитем, кашлем, висипом, іноді до симптомів додаються блювання і пронос. Кір небезпечний тим, що може ускладнитися пневмонією чи викликати ураження головного мозку.

За даними МОЗ, значна частина захворілих у 2017 році не мали усіх необхідних доз щеплення або не були щеплені проти кору взагалі. Тоді як специфічного лікування проти кору не існує, найдієвішою профілактикою захворювання є вакцинація.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ