В “ДНР” у російських військових забирають документи – розвідка

Для приховування участі громадян РФ у бойових діях в “ДНР” у них вилучають документи, які підтверджують громадянство. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

 

“Російське командування вживає заходів з приховування участі громадян РФ у бойових діях на окупованих території Донецької та Луганської областей. Згідно з розпорядженням командувача 1 АК (Донецьк) в частинах і підрозділах корпусу здійснюється вилучення особистих документів у військовослужбовців ЗС РФ та найманців – громадян РФ, які підтверджують їх громадянство”, – йдеться у повідомленні.

 

Водночас, за даними ГУР, штаб 2 АК (Луганськ) проводить збір інформації про особисті дані військовослужбовців, які проходять службу в розвідувальних підрозділах корпусу, з метою недопущення витоку службової інформації.

Розвідка також повідомляє, що офіцери мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК та 7 окремої мотострілецької бригади (Брянка) 2 АК з метою власного збагачення приховують від вищого командування реальну чисельність військовослужбовців. “В окремих військових частинах заведена подвійна документація з обліку особового складу. Грошове утримання загиблих бойовиків (“мертвих душ”) привласнюється командирами та частково розподіляється серед наявного особового складу у вигляді преміювання, з вимогою нерозголошення”, – зазначають у ГУР.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ