В зоні АТО знайшли величезний арсенал важкої зброї

Слідчими Генеральної прокуратури вилучено один із найбільших за останні роки арсеналів важкого озброєння. Про це інформує прес-служба ГПУ.

 

Спецоперація з метою вилучення незаконно утримуваної зброї та боєприпасів в зоні АТО була проведена 25 лютого новоутвореним Департаментом з розслідування та нагляду у кримінальних провадженнях у сферах державної служби та власності ГПУ у взаємодії з іншими правоохоронцями.

 

“Проведеними невідкладними слідчими (розшуковими) заходами попереджено переміщення зброї до столиці з метою її подальшої реалізації незаконним військовим формуванням, злочинним угрупуванням та іншим кримінальним елементам. Як результат, вилучено один з найбільших арсеналів важкого озброєння за останні роки”, – йдеться у повідомленні.

 

Слід відзначити, що незадовго до цього в Києві теперішніми працівниками Департаменту вже було затримано вантажний автомобіль, у якому приховано перевозилось озброєння для подальшої реалізації.

“На даний час вживається комплекс передбачених законом заходів, з метою встановлення кола осіб, причетних до організації незаконного переміщення та збуту зброї”, – додали у прес-службі.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ