За 3 місяці в Україні померли майже півтори сотні ув’язнених

З початку 2017 року в Україні в місцях позбавлення волі померли 144 ув’язнених. Про це повідомила в Facebook речник генерального прокурора України Лариса Сарган.

 

«Станом на 30 березня 2017 року померло 144 ув’язнених та засуджених проти 112 за аналогічний період минулого року. І це при тому, що внаслідок гуманізації кримінального законодавства, виконання «закону Савченко» кількість в’язнів постійно зменшується (за 2016 рік – з 81,4 до 60,6 тис.)», – йдеться в повідомленні.

 

При цьому речник ГПУ зазначила, що в пенітенціарних установах утримуються 1200 осіб з інвалідністю, які потребують особливого медичного нагляду, а державне фінансування медичних потреб установ складає лише 22-23%. До того ж, укомплектовування посад лікарів та середнього медичного персоналу в багатьох установах не перевищує 50-60%.

 

«Акредитацію медичних частин установ, лікарень та атестацію медичних працівників у більшості випадків не проведено, оскільки на це не виділяються кошти; медичне обладнання взагалі не оновлюється та є щонайменше на 70% є застарілим або не функціонує», – додала Сарган.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ