Львівські військові медики пролікували понад 2 700 бійців АТО

Результати лікування учасників антитерористичної операції у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону 2016 року цілком задовільні, адже військовим лікарям вдалося повернути у стрій 96 відсотків військовослужбовців. Минулого року ця цифра становила 94 відсотки. На цьому наголосив начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону полковник медичної служби Іван Гайда під час підсумкового брифінгу для представників центральних та регіональних засобів масової інформації.

Також він ознайомив журналістів із загальною ситуацією щодо функціонування військового медичного закладу. Зокрема, начальник центру розповів, що цьогоріч у центрі належне медичне постачання. Закупівля розхідних матеріалів та медикаментів вийшла на сталу суму і значно перевищує 20 мільйонів гривень, що дозволяє в повному обсязі підтримувати нормальний лікувально-діагностичний процес.

— Що стосується нового медичного обладнання, то останнім нашим надбанням став відеоендоскопічний центр, подарований японською стороною, — зазначив Іван Гайда. — Він суттєво розширить наші діагностичні та лікувальні можливості в ендоскопічній хірургії, зокрема й для лікування наших воїнів-учасників АТО.

Серед цьогорічних досягнень ВМКЦ ЗР — відкриття клініки психіатрії, де у належних умовах мають можливість отримувати відповідне лікування пацієнти, насамперед ті, які доставляються із зони АТО з наслідками бойових травм психічного та психологічного характеру.

ЗСУ інфоКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ