В окуповану Макіївку прибули російські спецпризначенці

В окуповану Макіївку прибули російські спецпризначенці

У тимчасово окуповану Макіївку на Донеччині з російського міста Орел прибув підрозділ внутрішніх військ міністерства внутрішніх справ Російської Федерації. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

 

«Підтверджено, що в н. п. Макіївку прибув підрозділ (близько 100 військовослужбовців) зі складу окремого спеціалізованого моторизованого батальйону (м. Орел, Росія) Центрального регіонального командування внутрішніх військ міністерства внутрішніх справ РФ», – ідеться в повідомленні.

 

У повідомленні наголошено, що, «відповідно до законодавства Російської Федерації, президент Росії має виключне право ухвалювати рішення про залучення ВВ МВС РФ до виконання завдань не за їхнім призначенням, у т. ч. за межами країни».

 

«В оперативних планах російського командування передбачено, що на тимчасово окупованих територіях Сходу України на підрозділи ВВ МВС РФ покладають у т. ч. завдання з недопущення фактів самовільного залишення бойових позицій власними військами та їхнього неорганізованого повернення до Росії зі зброєю та бойовою технікою», – йдеться в повідомленні.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ