Чотирьом китайським митцям присвоїли звання “Почесний професор”

Cьогодні, 29 вересня, в актовій залі Львівської національної академії мистецтв під час урочистого засідання Вченої Ради присвоїли звання “Почесний професор” чотирьом китайським художникамВізит делегації приурочений 68-ій річниці утворення Китайської Народної Республіки та 25- річчяі встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китаєм. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Із вітальним словом до почесних гостей звернувся ректор Львівської національної академії мистецтв Володимир Одрехівський і наголосив, що основна мета візиту – налагодження культурної співпраці між країнами.

“Ми раді зустрічати художників, які роками розвивають мистецтво, поширюють свою культуру не лише у Китаї, але й у всьому світі. Розширюючи міжнародні освітні контакти наша академія створюватиме міцний фундамент для культурного та освітнього обміну, взаємодії і дружби українського і китайського народів”, – зазначив Володимир Одрехівський.

Нагороди від ректора отримали видатні художники Китайської народної республіки – Гу Ян, Пен Гочан, Ліу Шенюй та Го Дечан.

Ліу Кунсі, представник від делегації китайських художників, подякував за щирий прийом і зазначив, що українське мистецтво вражає своєю багатогранністю і змістом.

“Ми дуже вражені і в захваті від цієї події, дружба між двома народами має давню історію, живопис стає важливим засобом поглиблення  взаєморозуміння між двома народами. Хоч у нас різняться художні стилі, але  ми прагнемо передати через картини любов до життя, жагу до миру, виражаючи справжні почуття у живописних роботах”, – підкреслив Луї Кунсі.

Один із художників, що отримав звання “Почесний професор” Гу Ян висловив своє захоплення українськими витворами мистецтва і доброзичливістю народу.

“Я вперше в Україні, мені дуже приємно отимати це почесне звання, ми будемо намагатись більше працювати більше, малювати для поглиблення дружби між країнами”, – наголосив митець.

Зазначимо, делегація з Китайської Народної Республіки перебуватиме в Україні до 30 вересня, у Києві митці представили свої роботи на святковій виставці “Мир та дружба”.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ