Держава чверть століття не була зацікавлена в економії енергоресурів – Зубко

Українська держава протягом 25 років не була зацікавлена у економії енергоресурсів, розраховуючи на “дешевий газ”. Про це на прес-конференції в Укрінформі сказав віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Держава протягом 25 років була не зацікавлена в економії. Нам розказували, що газ завжди буде дешевим. Ми платили за це велику політичну ціну, а споживачі – отриманням неякісних послуг. Ми як держава є на останньому місці за енергоефективністю у Європі”, – сказав Зубко.

Він висловив сподівання, що при муніципалітетах будуть створені офіси, які безоплатно консультуватимуть ОСББ щодо проведення заходів з термомодернізації.

“Крім того, на останній зустрічі зі Світовим банком ми обговорювали питання створення платформи, де зможуть зустрітися ОСББ, енергосервіси, енергоаудитори та проектні організації. Це буде платформа, де можна буде показати будинок, його характеристики споживання та отримати пропозиції”, – зазначив Зубко.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ