Держспоживслужба рідше буде перевіряти бізнес з питань ціноутворення – Кабмін

Кабінет міністрів змінив періодичність здійснення Держспоживслужбою планових заходів держнагляду за дотриманням вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін. Про це повідомляється на сайті Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

«Відтепер суб’єктів господарювання, віднесених до високого ступеня ризику планово перевірятимуть не частіше одного разу в два роки замість одного разу на рік, а суб’єктів господарювання, віднесених до середнього ступеня ризику – не частіше одного разу на три роки замість одного разу на два роки», – йдеться в повідомленні.

У Держспоживслужбі відзначають, що прийняття урядом 6 грудня постанови «Про внесення змін в пункт 7 додатка до постанови Кабінету міністрів України від 1 серпня 2013 p. № 533», якою і змінено періодичність проведення Держспоживслужбою перевірок, сприятиме вдосконаленню здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін і значному зменшення навантаження на суб’єктів господарювання.

Постанова Кабінету міністрів набуде чинності з дня її офіційного опублікування.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ