Дипломати мають пояснити світові, за що саме бореться Україна – Порошенко

Українські дипломати мають доносити до світу правду про те, за що бореться Україна, чому ця боротьба важлива для інших і чому наша держава тримається за принципи, а не здає їх. Про це заявив Президент України Петро Порошенко у  виступі на урочистостях з нагоди 100-річчя дипломатичної служби України, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Місія українського дипломата – боронити добре ім’я своєї держави і свого народу, доносити до світу правду про те, за що Україна бореться і чому ця боротьба важлива для інших… Чому наш прагматизм – триматися за принципи, а не здавати їх. Чому Україна стала для Європи тестом на збереження обличчя”, – сказав Порошенко.

За словами Президента, якість дипломатії – це якість держави, а реформи, європейська інтеграція – це насамперед нова якість людей, які готують та приймають рішення.

“Нам цю якість ще треба підвищувати. Ми повинні уміти не лише відстояти завтрашній день, але й надолужити згаяне і прорватися у день післязавтрашній. У цьому сенсі сучасний дипломат – це не просто представник національної еліти, але й, як кажуть американці “agent of change”, – акцентував Порошенко.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ