Дітям показали, як навчають курсантів у Національній академії сухопутних військ

Як навчаються майбутні Герої Української держави? В яких умовах проходить вишкіл молодих патріотів? Якою зброєю користуються в учбовому процесі курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного? Днями діти учасників АТО та учні Добрянської ЗОШ І- ІІІ ступенів взяли участь у спільному заході, відвідавши із екскурсією один із найкращих вищих навчальних закладів військово-патріотичного спрямування.

Захід, до якого долучився соціальний мегапроект «Мій тато захищає Україну», організувала група волонтерів, серед яких Роман Чорнобай, Христина Хлопіцька та Наталія Гірська. Зокрема, до участі в цій напрочуд цікавій та пізнавальній акції були запрошені діти учасників АТО, а також старшокласники Добрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Молодь ще із порогу академії радо зустріли представники навчального закладу – Іван Кривий, Тарас Гривул та Олег Бандера.

Мандрівка військовим вишем розпочалася із пізнавальної історії про Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, про військовий хист та про відомих осіб, які в різні часи творили неньку- Україну і боронили її від загарбників.

Не менш цікавою видалася і екскурсія приміщеннями навчального закладу, де дітвора мала можливість подивитися, як тренуються курсанти, де сплять, де проходять їхні навчальні години.

Особливу увагу як хлопці, так і дівчата зосередили на приміщенні із військовою технікою, яка застосовується не лише для навчання, але й в реальних бойових умовах.

Попри вже побачене, мабуть кожного із відвідувачів академії найбільше затримала навчальна кімната зі зброєю. Адже тут екскурсанти мали можливість не лише подивитися на автомат чи пістолет, але й особисто випробувати свої вміння щодо потрапляння в ціль. Ба більше, діти мали нагоду тримати в руках автомат Калашникова, який для академії особисто подарував автор цієї зброї…

Така цікава екскурсія, яку провів офіцер відділу по роботі із особовим складом Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного старший лейтенант Тарас Гривул, стане не лише хорошим спогадом про цікаво проведений день. Побачене та почуте стало значним поштовхом до вибору майбутньої професії – захисник рідної Української землі!КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ