Для дітей учасників АТО проведуть 6-денний табір

З 26 по 31 серпня 2017 року у селі Гребенів (Львівська обл.) відбуватиметься 6-денний табір для дітей, батьки яких загинули або були важко поранені у зоні АТО. Про це інформують у ЛМР.

Основною метою та завданням проекту є покращення психологічного стану  дітей та проведення психологічної реабілітації  учасників табору, а найголовніше – створення умов для комунікації між однолітками з інших міст, цікаве та корисне проведення часу і можливість знайти нових друзів.

Організаторами табору вже вшосте виступають члени Національної скаутської організації України «Пласт», які за плечима мають понад 5-річний досвід волонтерської роботи та запрошують до безкоштовної участі 40 дітей з усіх куточків України віком від 11 до 13 років. Програма табору передбачає елементи пластової методики, яка складається з активних спортивних, мистецьких, театралізованих занять у ігровій формі, коли розвивається інтерес до природи, культури, історії нашої країни та багато іншого.

Табір проводиться за підтримки та сприяння Association Aide Medicale Caritative France-Ukraine Lycee CAOUSOU, Toulouse, France (Асоціація Медичної і Благодійної Допомоги Франція-Україна Ліцей КАУЗУ, м. Тулуза, Франція) та Human’East – Tous droits réservés.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ