Для іноземних інвесторів немає перепон у доступі до будівельного ринку України – Кудрявцев

Сьогодні держава змінює формат роботи з бізнес-середовищем на будівельному ринку, орієнтуючись на відносини прозорого взаємовигідного партнерства. На цьому наголосив Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев під час зустрічі з компаніями-членами Європейської Бізнес Асоціації, де обговорили реальні можливості та умови роботи іноземних інвесторів у галузі будівництва.

 

«Ми зацікавлені у кожній інвестиції та кожному збудованому чи модернізованому об’єкті. Адже розуміємо, що це – вирішення питань з інфраструктурою, робочими місцями, нарощуванням обсягів виробництва продукції та стабільними надходженнями до бюджетів різних рівнів. Держархбудінспекція готова давати «зелене світло» кожному інвестпроекту: наше завдання не «забракувати», а допомогти інвестору в належному, оперативному оформленні дозвільної документації на будівництво, а отже почати роботи без будь-яких бюрократичних перепон», – відзначив Олексій Кудрявцев.
За його словами, оновлене містобудівне законодавство України дозволяє зробити конкуренцію на ринку максимально прозорою, адже правовими інструментами сьогодні унеможливлюється діяльність недобросовісних учасників. Водночас, впорядкування та спрощення дозвільних процедур, забезпечення їх максимальної доступності відобразились на позиціях України в рейтингу Світового банку «Doing Business-2018» – за легкістю отримання дозволу на будівництво країна піднялася на 105 пунктів, змінивши 140-ву позицію на 35-те місце.

 
Новації та зміна підходів вже дають практичні результати. Іноземні інвестори активізують свою діяльність на території України. Свідчення цьому – низка відкритих за останній час новозбудованих промислових об’єктів, розширених потужностей, розпочатих будівництв.

 
Олексій Кудрявцев відзначив, що Держархбудінспекція постійно моніторить ситуацію по країні щодо реалізації запроваджених змін та усунення бюрократичних перепон для розвитку будівництва. Здійснюється зріз ефективності роботи територіальних органів ДАБІ. «Ми ведемо відкритий діалог з учасниками ринку, будівельниками, інвесторами. Постійно взаємодіємо з бізнес-середовищем за допомогою Європейської Бізнес Асоціації. Дізнаємося, з якими труднощами зіштовхуються інвестори при оформленні дозвільної документації на місцях».

 
Сьогодні Держархбудінспекція зорієнтована на усунення будь-яких перепон у отриманні дозвільної документації на будівництво, особливо для стратегічних компаній, що впливають на економічний розвиток країни. «Саме так можна сформувати ефективно працюючий прозорий будівельний ринок, який є важливою складовою зростання реального сектору економіки», – переконаний Голова Держархбудінспекції.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ14:51, понеділок, 18 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:30, понеділок, 18 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:00, понеділок, 18 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0