До кінця року середня зарплата має зрости до 7100 гривень – Рева

До кінця року середня зарплата має зрости до 7100 гривень – Рева

До кінця 2017 року передбачається прогнозоване зростання середньої заробітної плати на 37 відсотків – до 7100 гривень.

Про це міністр соціальної політики Андрій Рева заявив під час участі у 106-й сесії Міжнародної конференції праці, що проходить у місті Женева (Швейцарія), повідомляє прес-служба відомства.

“Першими кроками у проведенні реформи оплати праці стало збільшення мінімальної зарплати на 100% та заходи з дотримання інфляції на помірному рівні.  А до кінця 2017 року передбачається прогнозоване зростання середньої заробітної плати на 37 відсотків – до 7100 гривень”, – сказав Рева.

За його словами, реформування системи оплати праці також передбачає перегляд встановлення зарплати з метою поступового підвищення реальної зарплати та ліквідації заборгованості по зарплатах.

“Реформа оплати праці відбувається разом з модернізацією системи інспекції праці”, – зазначив міністр.

Окрім представників Мінсоцполітики, участь у 106-й сесії Міжнародної конференції праці беруть також керівництво Федерації профспілок України, голови загальноукраїнських та регіональних галузевих профспілок; перший заступник Голови спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні, Голова об’єднання організації роботодавців України Анатолій Кінах.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ