Довідки про декларування валютних цінностей не потрібні – Нацбанк

Довідки про декларування валютних цінностей не потрібні – Нацбанк

Національний банк України припиняє видачу довідок про проведення декларування валютних цінностей суб’єктам підприємницької діяльності.

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

«Національний банк України, за сприяння Уряду України, продовжує поступове пом’якшення умов на валютному ринку. Так, Національний банк припиняє видачу довідок про проведення декларування валютних цінностей суб’єктам підприємницької діяльності», – йдеться в повідомленні.

Згідно з затвердженими змінами, така довідка вже не потрібна для прийняття до митного оформлення експортно-імпортних вантажів, проведення банківських операцій з валютними цінностями уповноваженими банками України, а також здійснення інших видів зовнішньоекономічної діяльності. Водночас, зберігається вимога щодо надання інформації для декларування валютних цінностей, доходів та майна суб’єктами підприємницької діяльності Національному банку України та державним податковим інспекціям за місцем знаходження таких суб’єктів. Відповідні зміни передбачені наказом Міністерства фінансів України №524 від 24 травня 2017 року, згідно з яким внесені зміни до наказу від 25 грудня 1995 року № 207 “Про затвердження форми Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами” і набирали чинності 21 липня 2017 року.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ