Дві третини працездатного населення України становлять жінки – Зубко

Дві третини працездатного населення України становлять жінки, з них 8 млн зайняті у домашньому господарстві. Про це заявив на підсумковій прес-конференції у вівторок, 23 січня, віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, повідомляє коерспондент Укрінформу.

 

“Сьогодні в Україні 24 млн працездатного населення. З них 8 млн чоловіків і 16 млн жінок. З 16 млн жінок ми сьогодні маємо у домашньому господарстві 8 млн”, – сказав Зубко.

Він додав, що ці 8 млн “практичних, амбітних, енергійних” жінок могли б  активно працювати в економіці України, якщо для них будуть відповідні умови, зокрема й створені місця для дітей у дитсадках.

“Для нас дуже важливо, щоб ми розуміли статистику і враховували її при експертизі проектів, які запроваджує Мінрегіон, при обговорення питань Стратегії регіонального розвитку та Стратегії сталого розвитку”, – акцентував Зубко.

Віце-прем’єр-міністр нагадав, що Мінрегіон – перше міністерство, яке запровадило Кодекс рівних можливостей. “Це те, що забезпечує гендерний паритет і можливість впровадження нових принципів при прийомі на роботу”, – зазначив він.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ