У січні платники податків поповнили місцевий бюджет на 155 млн. грн.

Як повідомили в управлінні оподаткування юридичних осіб ГУ ДФС у Львівській області платники податків у січні цього року сплатили до загального фонду державного бюджету рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин в сумі 155,03 млн. грн, виконання становить понад 383%.

Найбільшими бюджетоформуючими платниками по рентній платі за користування надрами для видобування корисних копалин є: ЛМКП “Львівводоканал”, ПРАТ “МЗМВ “Оcкар”, ДВАТ “Шахта “Надія”, ДП “Львіввугілля”, КП “Дрогобичводоканал”, ЗАТ “Трускавецькурорт”.

Найбільшими бюджетоформуючими платниками по рентній платі за користування надрами для видобування нафти є: ПАТ “Укрнафта”, ТзОВ СП “Бориславська нафтова компанія”, ПАТ “Укргазвидобування”, ТзОВ “Західенергобуд”.
Найбільшими бюджетоформуючими платниками по рентній платі за користування надрами для видобування природного газу є: ПАТ “Укрнафта”, ПАТ “Укргазвидобування”, ДСД № 3 між ДК “Укргазвидобування” та ТзОВ “Карпатигаз”, ТзОВ “Парі”, ТОВ “Західнадрасервіс”, ДП НАК “Надра України” Західукргеологія СД № 147.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ