В бюджеті Львівщини з`явились додаткові 54 млн грн

Завдяки перевиконанню на 54,4 млн грн планових завдань із мобілізації податків і зборів до обласного бюджету за січень-серпень збільшено видатки для виплати заробітної плати на 32,3 млн грн. відповідне рішення вчора, 13 вересня, ухвалила Львівська облрада, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Завдяки  перевиконанню на 54,4 млн грн планових завдань із мобілізації податків і зборів до обласного бюджету за січень-серпень збільшено видатки  для виплати заробітної плати на 32,3 млн грн.

“Це рішення стосується працівників професійно-технічних навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, ветеринарних лікарень та ветеринарних лабораторій, деяких установ соціального захисту та соціального забезпечення”, – пояснив директор департаменту фінансів облдержадміністрації Олег Демків.

Крім того, на придбання медикаментів скерують – 5,1 млн грн, на соціальні виплати (підтримка учасників АТО та їхніх родин, забезпечення житлом дітей-сиріт) – 7,6 млн грн та ін.

За рахунок коштів субвенції з державного та місцевих бюджетів виділено 10,9 млн грн на аварійно-відновлювальні роботи обласного дитячого протитуберкульозного санаторію смт. Журавно Жидачівського району, будівництво внутрішньобудинкових хідників і доріг Львівського геріатричного пансіонату, будівництво критого басейну для дітей, хворих на сколіоз у м. Сокалі, реконструкцію будівлі Старосамбірської центральної районної лікарні,  реставрації пам’яток архітектури Яворівського району (дерев’яні церкви в с. Глиниці та  с. Морянці).

За словами Олега Демківа, у рамках співфінансування проекту технічної допомоги Європейського Союзу “Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади” виділено 1 млн грн на модернізацію приміщень центрів надання адміністративних послуг у м. Дрогобичі, Сокальському районі та Тростянецькій об’єднаній територіальній громаді за рахунок субвенцій з відповідних бюджетів.

Загалом обсяг обласного бюджету на 2016 рік збільшується на 64,2 млн грн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ