Фасади львівських медичних закладів прикрасили квітами

У Львові заквітчують фасади міських закладів охорони здоров’я. Як розповів начальник управління Володимир Зуб, понад 10 медичних установ, в яких були на те технічні можливості, прикрасили вазонами із квітами. Це покращує атмосферу в місті, а також робить його різноманітнішим та приємнішим, – повідомляє прес-служба ЛМР.

Зокрема, у Львові прикрасили вазонами із квітами міську дитячу клінічну лікарню на вул. П. Орлика, 4,  комунальну 2-гу міську поліклініку на вул. Симоненка, 4, комунальну 6-ту міську поліклініку на вул. Медової Печери, 1; комунальну 5-ту міську поліклініку на вул. Виговського, 32, поліклінічне відділення 1-ї міської поліклініки на вул. Римлянина, 2, поліклінічне відділення 4-ї міської клінічної лікарні на вул. Я. Стецька, 3, поліклінічне відділення 4-ї міської клінічної лікарні на вул. Фредра, 2. Також – амбулаторії сімейної медицини: амбулаторію 4-ї міської клінічної лікарні на вул. Тернопількій, 9, амбулаторію 1-ї міської клінічної лікарні на вул. Лінкольна, 53 та амбулаторію 1-ї міської клінічної лікарні на вул. Грінченка, 6.

Як уточнили в управлінні охорони здоров’я Львівської міської ради, прикрасили фасади тих медичних закладів, в яких на те були технічні можливості, зокрема, де було і можна було зробити технічне кріплення.

Додамо, що  зелень на фасадах, балконах, вікнах сприяє покращенню мікроклімату в місті, адже забезпечує більше свіжого повітря, а також  робить місто значно красивішим.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ