Габаритно-вагові комплекси сприятимуть безпеці на дорогах — Кістіон

Розміщення пересувних габаритно-вагових комплексів (ГВК) на дорогах розширять можливості Державної служби з безпеки на транспорті. Про це заявив віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон під час презентації нових ГВК, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Більшість українських доріг будувалися в період 1960-80-х років за радянськими стандартами, які на сьогодні не відповідають потребам і викликам сьогодення. Тому сьогоднішні пересувні лабораторії, я абсолютно переконаний, підвищать можливості роботи Державної служби з безпеки на транспорті”, – заявив урядовець.

Крім того, він висловив сподівання, що застосування ГВК дасть змогу зберегти вже відремонтовані чи новозбудовані дороги.

Водночас Кістіон нагадав, що з 1 січня 2018 року набуває чинності закон про Дорожній фонд, який, за його словами, змінить “філософію утримання українських доріг”. Урядовець наголосив, що згідно з цим законом, зокрема, частина державних доріг передається на обслуговування на регіональний рівень, на рівень обласних державних адміністрацій, а також змінюється і розподіл фінансових ресурсів на утримання доріг.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ