Голосування за нагородження почесними відзнаками міста анульовано через спробу фальсифікації результатів

Як інформує ЛКП «Міський центр інформаційних технологій», у зв’язку з виявленням спроби застосування спеціалізованого програмного забезпечення з метою фальсифікації результатів голосування за кандидатури для нагородження почесними відзнаками територіальної громади міста Львова, сервіс тимчасово недоступний. Усі результати голосування будуть анульовані, а нове голосування розпочалось сьогодні, 10 квітня, о 16.00 год.

Нагадаємо, Львівська міська рада оголосила голосування за кандидатури для нагородження почесними відзнаками територіальної громади міста Львова. Мешканці міста мають можливість віддати свій голос за певну кандидатуру у званні «Львів’янин року», «Почесний громадянин міста», «Шляхетна львівська родина». Голосування триватиме на сайті міської ради www.city-adm.lviv.ua до 14 квітня. Відтак, 5 травня, у День міста Львова, відбудеться урочиста сесія, під час якої оголосять «Львів’янина року», «Почесного громадянина міста», «Шляхетну львівську родину».

Проголосувати за «Львів’янина року», «Почесного громадянина міста», «Шляхетну львівську родину» можна за посиланням: http://city-adm.lviv.ua/lmr/awardsКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ