Гройсман: Через 3-5 років Україна матиме нову стратегію доріг

Гройсман: Через 3-5 років Україна матиме нову стратегію доріг

В Україні формується нова стратегія доріг і за 3-5 років ситуація щодо модернізації дорожнього господарства в країні зміниться кардинально.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час ознайомлення з ходом ремонтних робіт на трасі Дніпро-Запоріжжя, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«В Україні формується нова стратегія доріг. Я переконаний, що за 3-5 років такими темпами ситуація щодо модернізації дорожнього господарства зміниться кардинально. Українці мають право їздити по гарних дорогах, і вони повинні їздити по гарних дорогах», – сказав Гройсман.

Прем’єр-міністр наголосив, що цього року з усіх джерел  фінансування будівництва і ремонту доріг збільшено у кілька разів, – це більше мільярда гривень. Тож тепер  «фактично все залежить від того, наскільки якісно організовано роботи в областях».

Гройсман вважає, що на дорогах потрібно концентрувати більше ресурсів для того, щоб  починати і завершувати ремонт за один сезон, не залишаючи на наступні періоди.

Він запевнив, що цього року додатково в рамках перевиконання ресурсів бюджету на ремонт доріг буде виділено 150 мільйонів гривень, в тому числі і на будівництво нових доріг, зокрема на заході країни. Це магістраль Львів-Одеса та дві дороги у східному напрямку, які будуються за ініціативи Президента. 

Гройсман також відзначив кращу якість ремонту доріг, ніж вона була торік.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ