Гройсман: Держкомпанії не купують жодного кілограма російського вугілля

Україна зацікавлена у тому, щоб забезпечувати себе вугіллям власного видобутку. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час Години запитань до уряду у Верховній Раді, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Зараз ми модернізуємо можливості для того, щоб збільшувати у тому числі видобуток газової групи вугілля на українських шахтах. Тобто, ми зацікавлені у тому, щоб повністю самостійно забезпечувати себе вугіллям», – підкреслив Гройсман.

Він додав, що Україна змушена була припинити закупівлю вугілля власного видобутку з тимчасово непідконтрольних територій Донбасу.

«Але ми вживаємо усі заходи для того, щоб зробити нашу економіку міцною, диверсифікувати усі ринки, в тому числі постачання», – сказав Гройсман.

Він також нагадав, що цього року вдалося збільшити видобуток українського газу. При цьому Прем’єр-міністр вкотре відзначив, що розраховує, що цього року йтиметься про не менш ніж 600 млн кубів.

«Наше завдання – побудувати енергетичну та економічну незалежність. Фактично ми цю програму виконуємо. За півтора року ми зменшили споживання антрацитної групи вугілля, перейшли на газову групу та інші альтернативні види», – сказав Гройсман.

Навіть більше, підкреслив Прем’єр-міністр, українські держані компанії нині жодного кілограма російського вугілля не купують.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ