Гройсман: Економіка України і надалі динамічно зростатиме

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що Україні вдасться забезпечити подальше динамічне економічне зростання. Про це він заявив під час зустрічі з президентом Корпорації закордонних приватних інвестицій США (OPIC) Реєм Вошберном, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ми зараз знаходимося в процесі трансформацій, Україна розвивається, ми зупинили економічне падіння, перейшли до економічного зростання, очевидно, що нам потрібно покращувати бізнес-клімат в країні, нам потрібно надалі проводити структурні реформи, якими ми сьогодні займаємось, і я глибоко переконаний, що ми зможемо і в подальшому забезпечувати більш динамічне економічне зростання”, – зазначив глава уряду.

Водночас Гройсман підкреслив, що економічного росту потрібні інвестиції.

У цьому контексті він висловив переконання, що у рамках співпраці з ОРІС потрібно визначити ті пріоритети, які можуть бути вигідними для обох країн.

Прем’єр-міністр також подякував США за підтримку, і наголосив, що Україна високо цінує стратегічне партнерство між державами, але є ще достатньо багато сфер, у яких можна поглиблювати цю співпрацю.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ