Гройсман каже, що у Раді вийшли на узгоджений варіант пенсійної реформи

Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення опрацював 2144 поправки до основного законопроекту щодо пенсійної реформи та вийшов на узгоджений варіант, який рекомендував ухвалити в цілому. Про це Прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив у Facebook.

“Ми на крок ближче до справедливих пенсій, які громадяни заробили протягом професійного життя. Профільний комітет опрацював 2144 поправки до основного законопроекту та вийшов на узгоджений варіант пенсійної реформи, який рекомендував прийняти в цілому”, – написав Гройсман.

Він подякував членам цього комітету за плідну роботу та висловив сподівання на так само результативний розгляд законопроектів у сесійній залі.

Як повідомляв Укрінформ, уряд 17 травня схвалив пакет законопроектів, які дозволять провести пенсійну реформу, та одразу направив його на розгляд Верховної Ради.

Парламент 13 липня підтримав реформу у першому читанні. Потім Рада пішла на канікули до 5 вересня.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сподівається, що парламент до кінця вересня ухвалить пенсійну реформу.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ