Гройсман каже, що Україна має “найбільший на континенті” шанс економрозвитку

Україна на сьогодні має найбільші на континенті шанси стати економічно розвиненою країною. Про це під час Київського міжнародного економічного форуму сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ми знаходимося у якісній позиції, ми розпочинаємо зростання. Україна пройшла непростий шлях від незалежності до викликів останнього десятиріччя. Я вважаю його десятиріччям втрачених можливостей, коли ми отримали слабку економіку. Сьогодні ми маємо шанс стати великою, економічно розвиненою країною. Наш шанс найбільший на континенті”, – сказав Гройсман.

Він наголосив, що ключовим напрямком для зростання є залучення інвестицій.

“Україна має перестати бути лісопилкою, країною сировинного типу. Ми маємо створювати умови, за яких бізнес стане успішним. У другій половині 2016 року, у 2017 році ми уже розпочали економічне зростання. У 2018 році ми продовжимо зростання, воно буде на рівні 3% – хоча ми всі знаємо, що цього недостатньо”, – зазначив Гройсман.

Він додав, що на сьогодні 60% Європейської бізнес-асоціації оптимістично розцінює шанси України на економічний розвиток.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ