Гройсман каже, що за три роки українці забудуть про черги до дитсадків

За півроку черга до дитячих садочків зменшилася на 13 тисяч місць – з 78 тисяч у 2016 році до 65 тисяч нині.

Про це заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман у вівторок під час всеукраїнської селекторної наради щодо підготовки до нового навчального року в ході поїздки до Дніпропетровської області, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“У минулому році в чергах до дитячих садочків перебували 78 тисяч юних українців, зараз ми уже маємо на 13 тисяч зменшення цієї черги, тобто вона дорівнює сьогодні 65 тисяч, це тільки за півроку”, – сказав Гройсман.

Водночас він підкреслив, що за три роки питання черг до дитсадків повинно бути повністю вирішено і знято.

“Черг у дитячі садочки у 2020 році в Україні не повинно бути”, – наголосив Гройсман і нагадав, що цього року загалом має бути створено 25 тисяч нових місць у дошкільних навчальних закладах.

За його словами, завдяки децентралізації місцева влада має достатньо ресурсів для створення нових місць у дитячих садочках.

Разом з тим глава уряду зазначив, що найбільша черга до дитсадків – у Київській області (близько 8 тисяч 600 місць) та Одеській області (більше 9 тисяч).

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні Прем’єр-міністр Володимир Гройсман перебуває з робочою поїздкою на Дніпропетровщині.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ