Гройсман: Ключова умова змін в Україні – перестати красти

Гройсман: Ключова умова змін в Україні – перестати красти

На думку Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, ключова умова всіх змін в Україні очевидна: потрібно викорінити розкрадання ресурсів і поставити людину в центр всіх державних процесів.

Про це глава уряду сказав в ефірі телеканалу 112, передає Урядовий портал.

«Треба поставити в центрі людину, і зрозуміти, що її оточує – від народження і до часів похилого віку», – сказав Глава Уряду.

Він додав, що такий підхід дозволяє вибудувати систему й розуміння, а що саме потрібно  – від будівництва дитячого садка до розвитку економіки, промисловості, реалізації програм комфортного життя, включаючи енергоефективність, підтримку об’єктів інфраструктури.

“Люди мають жити в нормальному помешканні, ходити по нормальним тротуарам, споживати нормальну воду, їздити нормальним громадським транспортом, мати дозвілля – це те, чим сьогодні треба займатися у рамках країни”, – зазначив він.

При цьому, на думку пнем’єра, забезпечити реалізацію поставлених завдань можна – достатньо «не красти» – ані на будівництві доріг, ані в сфері контролю, зокрема на митниці, ані на місцевому рівні, де завдяки децентралізації з’явилися колосальні ресурси, і тепер необхідно їх ефективно використовувати на благо громади. Володимир Гройсман додав, що кроком на цьому шляху є широке використання системи електронних закупівель ProZorro,  запровадження нових принципів роботи митниці – переоснащеної та максимально автоматизовано.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ