Гройсман: Ми недостатньо інтегровані у глобальну систему переміщення вантажів

Україна поки що недостатньо розвиває свої логістичні можливості. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав під час робочої поїздки до Одеської області, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми маємо прекрасне географічне розміщення нашої держави, але я глибоко переконаний в тому, що ми недостатньо розвиваємо логістичні можливості, у тому числі залізничний, морський, річковий транспорт. Ми недостатньо інтегровані у глобальну систему переміщення вантажів з Азії», – сказав Гройсман.

За його словами, аби зрушити це питання з місця необхідно ухвалити низку рішень та синхронізувати роботу з різними країнами світу.

Прем’єр-міністр нагадав, що візьме участь у роботі ІІ Міжнародної транспортної конференції високого рівня «Інтегровані транспортні коридори Європа-Азія». «Ми зібралися для того, щоб обговорити реальний стан справ, а також те, як ми будемо далі координувати наші дії для того, щоб перевізникам вантажів було зручно і достатньо економно переміщати вантаж в Україну. Ми можемо у 20 разів збільшити цей потенціал», – упевнений Гройсман.



Коментарі



Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *



СХОЖІ НОВИНИ