Гройсман обіцяє покласти край “рекету” контролюючих структур

Мораторій на проведення перевірок підприємств має бути виваженим і розумним. Про це заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду у понеділок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Мораторій на проведення перевірок зараз буде розумним. З одного боку, ми ставимо завдання, щоб в Україні був великий ступінь безпеки, а з іншого боку – щоб сам моніторинг діяльності підприємств був абсолютно виваженим, без зловживань і розумним. Сьогоднішній  Кабмін – черговий крок, який дозволить нам зупинити державний рекет контролюючих структур. І ми зупинимо цей рекет”, – сказав Гройсман.

За його словами, та система перевірок, яка існує в Україні зараз, не є ефективною, бо надає великі можливості для представників контролюючих органів упереджено шукати порушення, за які можна виписати штраф, аби змусити керівників підприємств дати хабар.

“Ми маємо визначити головні критерії, яким має відповідати перевірка підприємства, і там має бути: пожежна безпека на належному рівні, продовольча безпека, і все що, стосується життя і здоров’я людини, має бути захищене державою”, – наголосив Гройсман.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ