Гройсман обіцяє швидко добудувати “ключові” лікарні в регіонах

Кабінет Міністрів в рамках реалізації політики підвищення якості сфери охорони здоров’я розраховує якнайшвидше завершити будівництво основних регіональних лікарень, а також обласних лікувальних центрів та мережі кардіоцентрів. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час ознайомлення з будівництвом першої черги нового хірургічного комплексу Вінницької обласної клінічної лікарні ім Пирогова, повідомляє Урядовий портал.

“Маємо добудувати лікарні, які потрібні. Це перинатальний центр у Львові, лікарні на Волині, в Тернополі, ця лікарня у Вінниці, в Києві, плюс мережа кардіоцентрів… Хочу все завершити, аби лікарні функціонували”, – сказав Гройсман.

Тому, наголосив він, завдання медиків – проводити тендери, закуповувати найкраще обладнання.

Прем’єр запевнив, що уряд готовий розглянути можливості дофінансування будівництва – в тому числі за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, який наступного року стане потужним інструментом допомоги держави регіонам.

Вінницька обласна лікарня – один з найстаріших лікувальних закладів України. У ній функціонують 20 відділень стаціонару, в тому числі 12 відділень хірургічного профілю, поліклініка. Лікарня є базою 12 кафедр Вінницького національного медичного університету ім. Пирогова, штатна чисельність працівників лікарні становить 1605 посад, а середня зарплата 6,2 тис. грн.

Будівництво першої черги нового хірургічного комплексу загальною вартістю понад 700 млн грн збільшить ємність лікарні і розширить спектр її послуг. Вже освоєно понад 300 млн грн, з яких 100 млн грн – кошти, виділені Кабінетом міністрів на закупівлю обладнання.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ