Гройсман привітав учителів з професійним святом

Запорукою розвитку країни є якісна освітня система, яка залежить не тільки від зусиль педагогів, а й передусім уряду і суспільства в цілому. Про це сказав у привітанні до освітян прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, повідомляє Урядовий портал.

“Від імені уряду та від себе особисто вітаю працівників освіти України з професійним святом! …В рамках освітньої реформи уряд окремим вагомим пріоритетом визначає суспільний і соціальний статус працівників освіти. Гідна винагорода за працю, належне матеріально-технічне забезпечення, стимули для підвищення власного професійного рівня – ті елементи освітньої системи, які працюватимуть на благо всього суспільства. Наша країна має фантастичний людський потенціал, висококласних фахівців, які здатні вирішувати завдання найвищої складності”, – наголосив у привітанні Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр зазначив, що саме якість освіти є запорукою успішного розвитку суспільства і країни, і інвестиції в освіту – “це інвестиції у майбутнє нації, у розвиток країни”, зазначив глава уряду.

“Бажаю всім освітянам міцного здоров’я та гідної винагороди, людської подяки за Вашу важливу працю! Впевнений, що разом нам вдасться модернізувати освітню систему, яка посилить інтелектуальний та економічний потенціал країни”, – сказав Володимир Гройсман.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ