Гройсман привітав ветеранів і людей похилого віку

У світі 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні – це також і День ветерана. З привітанням до ветеранів і людей похилого віку звернувся Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

“Суспільство має слушну нагоду виявити людський обов’язок і подякувати найповажнішій частині суспільства – людям похилого віку, ветеранам і представникам попередніх поколінь за багаторічну працю, гідний досвід і підготовку до життя наступників. Мудрість, любов до рідної країни, віра в краще майбутнє дітей та онуків – ті риси, які ми переймаємо від старших поколінь, крокуючи власним шляхом і надихаючись великими звершеннями наших попередників. Наші ветерани – гідний приклад патріотизму, бойової та трудової звитяги, служіння і обов’язку перед Батьківщиною”, – зазначив Гройсман.

Прем’єр-міністр висловив вдячність ветеранам, які й далі продовжують захищати територіальну цілісність і суверенітет України.

“Ваші бойові та трудові подвиги на благо України, дорогоцінний досвід і високий професіоналізм надихатимуть прийдешні покоління бути гідними громадянами”, – наголосив глава уряду.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ