Гройсман про ситуацію з ОПЗ: Якщо треба – терміново змінюйте менеджмент заводу

Гройсман про ситуацію з ОПЗ: Якщо треба – терміново змінюйте менеджмент заводу

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив керівництву ФДМУ та Мін’юсту вжити всіх необхідних заходів для захисту інтересів держави у справі навколо потенційного банкрутства ОПЗ.

Про це він заявив під час сьогоднішнього засідання Кабміну, де серед іншого було поставлено питання про ситуацію навколо бюджетоутворюючого підприємства, яке є одним з найбільших хімічних виробництв у країні, а також одним з найбільших об’єктів приватизації, повідомляє Урядовий портал.

“У мене відчуття, що спеціально доводять ситуацію до того стану, в якому вона є. Я вважаю, що це змова, яка розпочалася ще в минулому році. Уряд затвердив умови публічного продажу (заводу). Однак була спроба програти один суд, зараз відбувається спроба програти інші суди. Це все сприяє тому, аби розпочати банкрутство підприємства, яке належить українському народу. Доручення Фонду держмайна та Міністерству юстиції вжити всіх необхідних заходів для захисту інтересів держави, захисту державного майна. Якщо потрібно – змінюйте менеджмент заводу терміново, юристів – терміново”, – відзначив Прем’єр, коментуючи ситуацію, що склалася.

Гройсман підкреслив, що направить відповідне звернення в НАБУ та Генеральну прокуратуру. “Відповідне звернення я направлю в НАБУ, думаю для них це буде цікаво – майже $300 млн (боргу), як так все це швидко відбувається. І я звернуся до Генерального прокурора, аби він взяв цю справу під особистий контроль. Питання в державному майні і захисті національних інтересів, і це головне”, – сказав глава уряду.

Він також звернувся до керівника ФДМУ з проханням відвідати Міністерство внутрішніх справ, дати відповідні свідчення для початку роботи правоохоронних органів по цій справі.

“Я мовчати не буду, і думаю, що всі це розуміють”, – додав Гройсман.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ