Гройсман розраховує, що Рада ухвалить закон про Службу фінрозслідувань до кінця року

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман розраховує, що до кінця року вдасться узгодити та ухвалити закон про Службу фінансових розслідувань. Про це він написав у Facebook за результатами зустрічі з представниками бізнесу під головуванням Президента Петра Порошенка і за участю генерального прокурора Юрія Луценка, представників парламенту, уряду, силових структур.

“До кінця року узгоджуємо та ухвалюємо проект закону про Службу фінансових розслідувань, яка стане єдиним органом з повноваженнями економічного контролю”, – зазначив глава уряду.

За його словами, після створення Служби фінрозслідувань МВС, СБУ та інші структури будуть позбавлені функцій економічного контролю.

Гройсман також запевнив у готовності “всебічно допомогти” профільному комітету ВР у підготовці проекту закону та в подальшому обговоренні на експертному рівні.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів у березні схвалив законопроект, яким в Україні створюється Служба фінансових розслідувань замість податкової міліції.

СФР, зокрема, проводитиме оперативно-розшукову діяльність, а також досудове розслідування в межах наданої законом компетенції; здійснюватиме розшук осіб, які переховуються від слідства та суду за злочини, віднесені до її підслідності; отримуватиме інформацію про операції, рахунки, вклади, правочини фізичних та юридичних осіб від фізичних та юридичних осіб, депозитарних, фінансових установ, а також від Центрального депозитарію, клірингових установ, та інших учасників депозитарної системи України тощо.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ18:07, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:43, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:25, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0