Гройсман: Україна стане брендом, яким будемо пишатися

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман впевнений, що Україна має всі можливості стати світовим брендом, місцем створення інноваційного продукту в найбільш популярних сферах і на нових ринках, яким будуть пишатися. Про це він сказав під час зустрічі з молодими підприємцями – засновниками найбільш успішних українських стартапів, визнаних у світі і популярних в країнах Європи, Близького Сходу, Середньої Азії, повідомляється на Урядовому порталі.

“Нам важливо потроху змінювати спосіб мислення – відходити від так званого секторального поділу. Приміром, ми говоримо, що сектор агро чи ІТ – це рушії економіки. І це правда. Але навіть коли говоримо про аграріїв, ми розуміємо, що по більшості випадків маємо справу з сировиною та експортом саме сировини. А потрібно говорити про продукт. Це і є креативна індустрія, зміна підходів”, – сказав глава уряду.

Гройсман підкреслив, що орієнтир роботи уряду, а саме питання економіки та створення нормальних умов розвитку підприємництва, не “прості слова”. “Я веду постійний діалог з бізнесом. Ми спілкуємося, розуміємо один одного, напрацьовуємо рішення. Цілі та завдання у нас однакові. Я готовий обговорювати різні програми і точкові рішення, які дозволять серйозно просунутися вперед”, – сказав Прем’єр-міністр.

 

Як зазначається в повідомленні, учасники зустрічі підкреслили, що Україна може стати лідером на багатьох нових ринках, оскільки має в активі прогресивні напрацювання. Серед прикладів – використання дронів, передусім в галузі агровиробництва, ринок он-лайн освіти, в тому числі освіти для державних службовців – кураторів реформ. Український он-лайн курс з питань децентралізації, реалізований на одній з вітчизняних освітніх платформ, виявився одним з найбільш популярних в світі. Наразі готуються аналогічні курси з питань кібербезпеки та використання можливостей системи ProZorro. Не менш важливі розробки в системі майнингу та використання нейротехнологій.

“Для мене важливо, аби Україна стала сильною і розумною державою. І для цього я готовий збирати однодумців”, – сказав Прем’єр-міністр.

Він запросив підприємців згодом провести ще одну подібну зустріч, під час якої обговорити конкретні ідеї та ініціативи.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ