Гройсман вимагає прозорого фінансування вітчизняної кіноіндустрії

Влада має ухвалити низку необхідних законів та забезпечити нормальне і прозоре фінансування українського кінематографа. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав під час зустріч з представниками індустрії кіновиробництва, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Треба створити повноцінну систему. Я, на жаль, не знав, що ще є закони, які нам потрібно прийняти, бо був сконцентрований на прийнятті інших важливих реформ — медицина, освіта, пенсії. Але вважаю, що не менш важливим є те, щоб ми змогли системно врегулювати проблеми, які впливають на стримання розвитку кінематографу», – сказав Гройсман.

Крім того, додав він, необхідно визначити оптимальний розмір фінансування на 2018 рік. Так, 500 млн грн уряд вже заклав у проект державного бюджету на підтримку кіно.

«Я б хотів добитися більшої прозорості цього процесу, бо чую відголос щодо об’єктивності чи суб’єктивного використання ресурсів, і для мене важливо, щоб увесь процес був прозорий, щоб наші друзі та недруги розуміли, що процес є відкритий і прозорий», – додав він.

Глава уряду зазначив, що в українському кіно помітний суттєвий прорив, і його треба закріпити, продовжити цей розвиток.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ