Гройсман: Вже є перші ознаки зростання експорту

Гройсман: Вже є перші ознаки зростання експорту

Розвиток економіки України пов’язаний зі зростанням експорту, і в цьому році вже є перші ознаки зростання експорту, але надалі потрібно добитися стійкого його зростання.

Про це зранку написав у Facebook Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

“Говорячи про розвиток економіки України і економічне зростання, ми повинні працювати над зростанням експорту українських товарів і послуг. Експорт завжди складав майже 50% ВВП. У 2017 бачимо перші ознаки зростання експорту”, – зазначив Гройсман.

При цьому він наголосив, що “для стійкого подальшого зростання маємо чітко розуміти, як ми розвиватимемо експорт в контексті глобального становлення національної економіки”.

Прем’єр нагадав, що нещодавно Міністерство економічного розвитку і торгівлі України представило проект “Експортна стратегія України” і “Дорожню карту стратегічного розвитку торгівлі 2017 – 2021″.

“В проекті багато говориться про створення сприятливих умов для розвитку українських експортно-орієнтованих підприємців та виробників, та плану дій всіх гравців від парламенту і уряду до бізнес-асоціацій. Проте кінцева мета стратегії – підвищення рівня життя українців”, – зазначив Гройсман.

Читайте також: Гройсман заявляє про збільшення обсягу перевезених вантажів у 2017
Він закликав бізнес та експертне середовище долучатися до спільної мети економічного зростання – ознайомитись з документами проекту “Експортна стратегія України” та надати конструктивні коментарі.

Документи проекту Експортна стратегія знаходяться на офіційному сайті Мінекономрозвитку.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ18:38, вівторок, 25 вересня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
18:37, вівторок, 25 вересня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
18:34, вівторок, 25 вересня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0