Гройсман хоче за рік провести п’ять реформ

Гройсман хоче за рік провести п’ять реформ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман планує вже у 2017 році провести п’ять масштабних реформ.

Про це він сказав на ІІІ Щорічному круглому столі міських голів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я хочу засвідчити, коли ми проведемо цих п’ять реформ, а я хотів би, щоб ми це зробили у 2017 році, Україна пройде рубікон неповернення в стагнаційне минуле. Ми підемо уперед, і цей рух буде дуже успішним», – сказав Гройсман.

За його словами, вкрай необхідно втілити у життя зміни в пенсійній системі, запровадити масштабний відкритий продаж державної власності, яка не має стратегічного характеру. «Треба подолати корупцію в управлінні державними компаніями, продати їх на ринок і це означає, що там будуть інвестиції, робочі місця та новітні технології», – додав Прем’єр-міністр.

Крім того, він планує цього року сформувати в Україні справжній фермерський клас, задля цього уряд запропонує таку модель, коли земля належатиме лише громадянам України.

Відбудуться суттєві зміни в сферах охорони здоров’я та освіти.

«За цими п’ятьма позиціями ми маємо напрацювання достатньо якісні та професійні, – запевнив глава уряду.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ12:30, четвер, 10 січня 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:30, вівторок, 8 січня 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:30, вівторок, 8 січня 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0