Гройсман закликав парламент відкинути протиріччя і проголосувати за реформи

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав Президента, Верховну Раду й Кабінет міністрів до єдності у питаннях ухвалення пенсійної, освітньої, медичної реформ та законів, необхідних для розвитку бізнесу. Про це глава уряду заявив у відеозверненні, опублікованому на його сторінці у Facebook.

“Саме цієї сесії ми можемо зробити чергові кроки вперед, вперед до успішної країни. Я розумію, що будуть і ті, хто сьогодні докладатиме максимум зусиль, аби нас зупинити, а ще гірше – просто збити з цього шляху. Ми не маємо дати шанс тим, хто хоче дестабілізувати ситуацію в нашій країні. Ми маємо сьогодні об’єднатися всі разом – Президент, український парламент, уряд, щоб прийняти важливі рішення, які остаточно змінять нашу країну”, – сказав Прем’єр-міністр.

Зокрема, Гройсман підкреслив, що цієї осені парламент має ухвалити пенсійну, медичну та освітню реформи, а також низку економічних законів, спрямованих на розвиток бізнесу.

“Давайте відкинемо будь-які політичні протиріччя, давайте служити Україні й українцям і доведемо, що ми здатні до спільного успіху”, – звернувся глава уряду до парламентаріїв і наголосив, що “сьогодні потрібна відповідальність кожної політичної сили, кожного народного депутата – позафракційного або члена фракції”.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ18:38, вівторок, 25 вересня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
18:37, вівторок, 25 вересня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
18:34, вівторок, 25 вересня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0