Громади виконали 4,9 тисячі інфраструктурних проектів за підтримки держави – Зубко

У партнерстві держави та громад протягом 2015-2017 років реалізовано 4898 інфраструктурних проектів. Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час підсумкової прес-конференції на тему: “Реформи у режимі NON-STOP: децентралізація, енергоефективність, дерегуляція у будівництві”.

 

“Це –  об’єкти дорожньої інфраструктури, дитячі садочки і школи, спортивні майданчики і об’єкти культури”, — повідомив він.

Зубко наголосив на зміні методики оцінки і моніторингу регіонів.

“Переходимо до двох ключових напрямків – індексів людського розвитку і конкурентоспроможності регіонів. Формування комфортного життєвого простору у громадах є інвестицією у їхнє зростання”, — зазначив урядовець.

За словами присутнього на заході Вадима Гаєва, голови першої в Україні ОТГ у Новопскові, важливим завданням реформи є не лише забезпечити комфорт у будівлях шкіл чи медзакладів, але надати якісні освітні та медичні послуги. “З цією метою запроваджуємо навчання іноземних мов, забезпечуємо доступ до мультимедійних технологій навчання”, — наголосив він.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ