Імунітет нардепів давно перетворився в гарантію безкарності — Порошенко

Президент Петро Порошенко переконаний, що недоторканність народних депутатів давно перетворилася на гарантію безкарності. Про це він написав у Facebook після внесення до парламенту законопроекту щодо скасування депутатського імунітету.

“Як і обіцяв у своєму Посланні на початку вересня, знову вніс до Верховної Ради як невідкладний проект закону щодо скасування депутатської недоторканності. Імунітет народних обранців давно перетворився в гарантію безкарності”, – зазначив глава держави.

За його словами, скасування депутатської недоторканностіяк і створення Антикорупційного суду у відповідності до рекомендацій Венеціанської комісії Ради Європи – важливі складові ефективної боротьби з корупцією.

“До речі, фінансування такого суду передбачене проектом бюджету на 2018 рік, який цього тижня Верховна Рада має розглянути в першому читанні”, – додав Порошенко.

Як відомо, Президент Петро Порошенко у вівторок зареєстрував у Верховній Раді законопроект № 7203 про внесення змін до статті 80 Конституції України щодо скасування депутатської недоторканності з 1 січня 2020 року.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ