Кількість спроб незаконного перетину кордону на Львівщині зросла удвічі

Як повідомляють у прес-службі Мостиського прикордонного загону, прикордонники підвели підсумки результатів охорони державного кордону та інших аспектів оперативно-службової діяльності у першому півріччі 2018 року.

В ході наради були заслухані заступники начальника загону за напрямками діяльності та надано оцінку роботи керівників всіх структурних підрозділів. Штабом прикордонного загону відмічено суттєве зростання (майже вдвічі) кількості спроб незаконного перетинання державного кордону України у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. За півроку прикордонники Мостиського загону затримали 94 порушники кордону, також в ході прикордонного контролю в пунктах пропуску виявлено 2 підроблених, 6 чужих та 148 недійсних паспортних документи. Під час оглядової роботи виявлено 81 одиницю зброї, 14 викрадених транспортних засобів та товарів на суму майже 3 млн. гривень. На правопорушників складено 1135 адміністративних протоколів та накладено штрафів на суму понад 1,3 млн. гривень. Кордон у пунктах пропуску на ділянці відповідальності перетнули понад 4,8 млн. подорожніх та 1,32 млн. транспортних засобів.
За напрямком роботи з персоналом були визначені завдання на збереження життя та здоров’я підлеглих, попередження втягування військовослужбовців у протиправну діяльність та забезпечення належних умов служби та побуту прикордонників. Оцінено відмінну роботу відділів тилового та інженерно-технічного забезпечення прикордонного загону, зокрема заходи по облаштуванню службових приміщень відділу управління службою штабу, по забезпеченню побуту військовослужбовців у підрозділах на кордоні, інженерне облаштування державного кордону та утримання автотехніки.
Підсумовуючи, начальник прикордонного загону полковник Ігор Говорущак високо оцінив вклад підлеглих у справу охорони кордону та заслужену лідируючу позицію прикордонного загону серед органів охорони кордону Західного регіонального управління, а також зазначив, що роботи в колективу загону ще вдосталь і збавляти оберти не на часі.
Додамо, що впродовж останніх двох днів на базі Мостиського прикордонного загону було проведено навчально-методичний збір керівництва органів охорони кордону Західного регіонального управління Держприкордонслужби України та виїзну колегію регіонального управління за підсумками роботи у першому півріччі. В ході збору офіцерам було продемонстровано облаштування і роботу центру управління службою прикордонного загону, проведено показові тренування за різними ввідними в пункті пропуску «Шегині» та продемонстровано приклад забезпечення автономних дій прикордонних нарядів на базі мобільного місця тимчасового несення служби.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ