Кістіон: Ринок газу повноцінно запрацює, коли буде ліквідована монополія Нафтогазу

Ринок природного газу повноцінно зможе запрацювати тоді, коли буде ліквідована монополія НАК «Нафтогазу». Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон в коментарі виданню «Обозреватель».

Віце-прем’єр-міністр повідомив, що найближчим часом на засідання Уряду буде винесена постанова «Деякі питання діяльності на ринку природного газу», яка веде до завершення процесу анбандлінгу – розділення транспортування і зберігання, видобуток і продаж газу – у тому варіанті, який погоджений із Секретаріатом енергетичного співтовариства.

За його словами, позиція Уряду України та Європейського енергетичного співтовариства єдина – монополія НАК «Нафтогазу», яка роками цементувалася, має бути ліквідована.

«Уряд України, який працює виключно в інтересах народу, як ніхто інший зацікавлений у забезпечені належного функціонування незалежного оператора газотранспортної системи України у тому варіанті, який підтримується Європейським енергетичним співтовариством», – наголосив Кістіон.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ