Клімкін: угорців на Закарпатті вже навіть не 100 тисяч, люди залишають регіон

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін в рамках міністерської зустрічі ОБСЄ у Відні повідомив главі МЗС Угорщини Петеру Сіярто, що кількість етнічних угорців на Закарпатті зменшується. Про це Клімкін написав у своєму Twitter.

“Міністерську зустріч ОБСЄ завершуємо на позитиві. Приємна розмова з угорським колегою Петером Сіярто. Етнічних угорців на Закарпатті вже не 150 тис. і навіть не 100 тис. Люди залишають регіон. Наше спільне з Угорщиною завдання – підтримати та допомогти громадам”, – зазначив український міністр.

Як повідомлялося, напередодні Сіярто заявив в ОБСЄ про напружену ситуацію в Закарпатській області, де, за його словами, проживає 150 тисяч угорців. Сіярто стверджує, що на Закарпатті “відбувалися антиугорські демонстрації, до яких долучилися жителі інших регіонів України, в ході яких відбувалися наруги над національними символами і скандувалися антиугорські гасла”. Тоді ж він закликав ОБСЄ направити постійну місію в Закарпатську область через “напруженість” у регіоні.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ