Князєв прогнозує, що 2018 рік буде складним для поліції

Голова Національної поліції Сергій Князєв прогнозує, що 2018 рік буде важким для його підлеглих, оскільки криміногенна ситуація в країні залишається складною. Про це він заявив на підсумковій прес-конференції у вівторок, 26 грудня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Чому 2018 рік буде важким? Тому що криміногенна ситуація в державі не стає значно кращою, і ми, як і на початку 2017 року, плануємо більш тверді чинники протидії вчиненню правопорушень у нашій державі і готуємо себе до цього”, – сказав Князєв.

Він ухилився від відповіді на запитання про найважливішу перемогу Нацполіції у 2017 році, зазначивши, що “одна чи дві-три якісь ситуативні перемоги не можуть оцінити діяльності усієї поліції”.

За словами Князєва, найголовнішим є мінімізація кількості втрат серед особового складу Нацполіції, а також те, що вона змінюється у бік превенції злочинів.

“Тобто ми перестаємо бути каральним органом або органом, який розганяє і там (командує – ред.) “Всем сидеть тихо!”. Ні, ми забезпечуємо громадську безпеку під час масових заходів, тисячі яких були проведені у цьому році. Я вам дав статистку кількості травмованих поліцейських – оце мене непокоїть більше, ніж якісь ситуативні перемоги”, – резюмував голова Нацполіції.

Як повідомляв Укрінформ, раніше на прес-конференції очільник Нацполіції Князєв поінформував, що протягом 2017 року поліція підтримувала безпеку під час проведення 72 тисяч масових заходів, у яких взяли участь близько 28 мільйонів громадян. Понад 700 таких заходів проходили з сутичками, під час яких постраждали як учасники акцій, так і поліцейські. З початку року при забезпеченні громадського порядку 1443 співробітники поліції та Національної гвардії дістали травми різного ступеня тяжкості.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ