Корупція в Україні скорочується – Гройсман

Проблема корупції в Україні існує, але стає значно меншою. Таку думку Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман висловив в інтерв’ю грузинському Forbes, яке згодом було опубліковане на сторінці Глави уряду у Facebook.

 

“Я не заперечуватиму, що існують певні сфери, де корупція процвітає. Проте список сфер, де процвітала корупція, очевидно скорочується”, – сказав Гройсман.

Він нагадав, що в Україні щороку через державні закупівлі проводилися приблизно 10 мільярдів доларів, що здійснюються за допомогою дуже підозрілих програм. Але уряд запровадив прозору систему Інтернет-закупівель ProZorro.

“Система електронних закупівель, яка функціонує зараз не дає шанс тим корумпованим чиновникам, які раніше присвоювали мільярди доларів. Крім того, зараз всі державні кошти зосереджені лише в бюджеті. Раніше всі фінансові ресурси були зібрані в єдиний бюджет. Іншими словами, всі ресурси були централізованими. Це призвело до корупції, а часом – до хабарів”, – наголосив Прем’єр-міністр.

Крім того, , за його словами, вдалося децентралізувати фінанси та виділити приблизно 4 мільярди доларів місцевим бюджетам. Також вдалося скасували схему ціноутворення на природний газ, де також процвітала корупція.

“Я буду абсолютно чесним з вами, без усіляких солодких пілюль. Я вірю, що багато наших ворогів зацікавлені в дестабілізації України, і вони завжди висувають проблему корупції в нашій країні. Вони постійно повторюють, що корупція дуже поширена. І вони роблять це скрізь, у тому числі за кордоном. Час від часу стикаюсь з цією проблемою, і я вважаю, що це перебільшено”, – сказав Гройсман.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ10:59, вівторок, 23 жовтня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
10:39, вівторок, 23 жовтня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
10:17, вівторок, 23 жовтня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0