Коштів на оздоровлення дітей цього року бракуватиме

Цієї п’ятниці, у прямому ефірі проекту #Звіти_наживо на UA: Львів, директорка департаменту соціального захисту населення ЛОДА Наталія Кузяк звітувала про відпочинок та оздоровлення дітей Львівщини та готовність таборів.

33137362_1937607666250595_4756280507673608192_n

Відповідаючи на питання журналістів та громадян, з’ясувалося, що коштів з обласного бюджету Львівщини не вистачить, щоб забезпечити оздоровлення та відпочинок дітям пільгових кетегорій. Нестачу компенсовуватимуть з держбюджету та донорських інвестицій.

“У нас, на території області, є близько ста тисяч дітей, які мають отримати пільги на оздоровлення. Якщо говорити про тих 10 мільйонів 128 тисяч гривень, які цього року передбачено для оздоровлення дітей, для того, щоб задовільнити всю потребу їх буде недостатньо, але буде виділено певну кількість путівок з державного бюджету”, – проінформула Наталія Кузяк під час прямого ефіру “Звітів наживо”.

Окрім цього, у районних центрах Львівщини соціально незахищеним родинам пропонуватимуть путівки на місцях, або повернення коштів за оздоровлення дитини.

“Якщо ми одній сім’ї запропонували путівку з обласного бюджету то іншу будемо пропонувати з державного, але не слід забувати, що у місцевих бюджетах є передбачені видатки на оздоровлення і у 2018 році їх заклали більше, як 15 мільйонів, як на закупівлю відповідних путівок, так і на надання грошової допомоги батькам, щоб оздоровити дітей”, – додала чиновниця.

На Львівщині запровадили онлайн платформу для перевірки списків та кількості путівок на оздоровення у районах. Основне задання –  уникнути порушень черговості та уникнути корупції.

“Цього року впереше, коли затверджували порядок скерування дітей у заклади оздоровлення і відпочинку, чітко затвердили форму журналу обліку для того, щоб уникнути різного роду питань з приводу скерувань оздоровлення дітей пільгових категорій. Воно буде відбуватися в порядку черговості та важливості пільгових категорій. І ми будемо мати можливість в електорнному вигляді відслідковувати рух черги, яка буде відбуватися в районних управліннях соціального захисту. “, – розповіла Наталія Кузяк під час прямого ефіру #Звіти_наживо.

Також, директорка департаменту соціального захисту населення ЛОДА Наталія Кузяк, повідомила, перед початком оздоровчої компанії дитячі табори Львівської області окрім отриманих дозволів від МОЗ, Держпродспоживслужби, Держпраці та ДСНС, зобовязані пройти спеціальні перевірки районих комісій.

“Ми затвердили місцеву форму акту прийняття закладу відпочинку чи оздоровлення. І є створені у райдержадмінінстраціях і при виконкомах міст обласного значення спеціальні комісії, які здійснюють перевірку усіх таборів, які є на території їх адмінінстартивно-територіальної одиниці. Незважаючи, чи буде цей заклад надавати послуги, чи буде він брати участь у тендері на обласному рівні, чи буде він переможцем тендеру на місцевому рівні. Якщо заклад є на території району його перевірять”, – розповіла Наталія Кузяк під час прямого ефіру #Звіти_ наживо.

Нагадаємо, що команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та Громадський рух ЧЕСНО продовжують всеукраїнський проект #Звіти_наживо, покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю в прямому ефірі регіональних філій НСТУ.

Інтерактивні звіти заплановані щомісяця до кінця року за актуальними на цей час темами:

  • Травень – організація оздоровлення дітей
  • Червень – ремонт доріг
  • Липень – голови ОТГ, мери малих міст
  • Серпень – реформа освіти
  • Вересень – медична реформа
  • Жовтень – початок опалювального сезону
  • Листопад – бюджети міст
  • Грудень – звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ13:00, п`ятниця, 22 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
10:30, п`ятниця, 22 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
10:00, п`ятниця, 22 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0