Кубів зустрівся з українською діаспорою Аргентини

Перший Віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів 10 грудня, у неділю, зустрівся з українською громадою міста та провінції Буенос-Айрес. Як повідомляється на сайті МЗС України, Кубів під час зустрічі подякував закордонним українцям за допомогу та солідарність з Україною у надзвичайно складні часи для нашої держави.

Він також висловив сподівання, що українська громада в Аргентині й надалі виступатиме єдиним фронтом у підтримці зовнішньополітичного курсу держави та реалізації внутрішньополітичних реформ в Україні, спрямованих на подолання наслідків російської агресії проти України та забезпечення сталого розвитку країни.

“Тільки єдність допомагає нам зберегти Україну, нашу ідентичність, нашу історію. Дякую вам за те, що передаєте через покоління наші спільні цінності та традиції, зберігаючи Україну на далекій аргентинській землі”, – зазначив він.

На знак подяки за багаторічні зусилля з підтримки та розвитку української мови та культури в Аргентині, міністр через громаду передав подарунки для українських суботніх шкіл та творчих колективів.

Урядова делегація України, очолювана Першим Віце-прем’єр-міністром України – Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим перебуває в Аргентині з метою участі у 11-й Міністерській конференції Світової організації торгівлі (СОТ), яка триватиме до 13 грудня.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ17:40, п`ятниця, 16 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
15:57, п`ятниця, 16 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:01, п`ятниця, 16 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0