ТНМК зіграють концерт з оркестром у Львівській опері

ТНМК зіграють концерт з оркестром у Львівській опері

Цього року ТНМК святкуватимуть двадцятий сезон своєї діяльності, тому гурт запланував на 2016 рік багато подій, першими з яких стали концерти з симфонічним оркестром «Слобожанський». Команда відкрила ювілейний  рік 7 та 8 березня двома аншлаговоми концертами в Харківському театрі ім. Шевченка та Київському театрі ім. Франка. Про це повідомляють організатори.

 

Проект «Симфо хіп-хоп» з’явився три роки тому, але, схоже, ця історія тільки починається і обіцяє бути багатошаровою – минулого року вийшов однойменний живий альбом та фільм-концерт https://www.youtube.com/watch?v=4HkRn5GdlGI&feature=youtu.be  потім – подвійний вініл. Цього разу програму було оновлено і до шоу додалися дві пісні – «Українська мрія» і «Гупало Василь». Останню гурт виконував щоразу двічі, виходячи на біс, коли обидва театри вже аплодували стоячи.

 

Між іншим, учасник гурту Олександр «Фоззі» Сидоренко отримав напередодні концертів травму на тренуванні футбольної команди «Маестро» , розірвавши зв’язки на колінах. Тому він співав сидячи і розповів зі сцени, що  дуже вдячний колегам по гурту, які декілька днів буквально носили його на руках на репетиціях і концертах.

 

Наступним кроком стане перший в історії проекту «Симфо хіп-хоп» концерт в легендарній Львівській опері, запланований на 24 травня. Про решту подій двадцятого сезону ТНМК повідомить згодом.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ